Монорецепти
Абсцес. Великий нарив в паху, під пахвами, ПОД. Підборідді, під губою. Зробити кашку з лляного насіння, зваривши її на молоці. Гарячу суміш покласти на червоне сукно і прив'язати до нариву.
Аденома передміхурової залози. Пити по 2 ч. ложки на день лляного насіння.
Хвороби щитовидної залози. Пити лляне масло (продається в аптеці) по 1 ст. ложці за 15 хвилин до їжі.
Болі в ногах. Взяти 4 ч. ложки насіння льону на 1 л води, кип'ятити 10-15 хвилин, потім каструлю поставити в тепле місце на 1 годину. Для смаку можна додати лимонний сік. Пити в гарячому вигляді по 1/2 склянки через 2 години 6-8 разів на день. Курс - 2-3 тижні.
Бородавки. Змащувати бородавки, розташовані на підошвах, маслом з насіння льону звичайного.
Водянка. 1 ч. ложку лляного насіння залити 1 л води, кип'ятити 15 хвилин, настоювати 1 годину, можна не проціджувати. Пити гарячий відвар по півсклянки через кожні 2 години 6-9 разів на день. Курс: 2 тижні.
Гайморит.
2 ст. л. лляного насіння залити 0,5 склянки молока і кип'ятити на слабкому вогні протягом 10 хв. Пором від цього відвару дихати до тих пір, поки він не охолоне.
Зав'язати прогріті сухе насіння льону в шматок тканини і прогрівати цим компресом лобові і гайморові пазухи. Проробляти цю процедуру рекомендується не менше 3 разів на день.
Гастрит, виразкова хвороба. На курс лікування взяти 600 г меленого на кавомолці лляного насіння, висипати в чавунну каструлю, залити 2 склянками води, поставити на вогонь, постійно помішуючи, з додаванням 2-х добре збитих яєць. Потім довести до кипіння. Кип'ятити 20 хвилин. Потім зняти з вогню, додати 0,5 кг свіжого вершкового несолоного масла, 0,5 кг меду і знову поставити на вогонь. Помішуючи, прокип'ятити 7 хвилин. Потім остудити і скласти в банки. Зберігати холодильнику. З'їдати по 1 ст. ложці тричі на день за 20 хвилин до їжі. Це гарантія на п'ять років. Потім лікування потрібно повторити.
Геморой. 1 ч. ложку лляного насіння залити 1 склянкою окропу, дати настоятися 2-3 години. Зробити клізму з 50 мл підігрітої суміші. При різкому роздратуванні прямої кишки обсяг клізми зменшити до 20-30 мл і вводити частіше.
Гарячі стопи. 2 ст. ложки насіння льону (продається в аптеці), залити 1 л гарячої води, кип'ятити 5 хвилин, настоювати 1 годину. Відвар вилити в таз разом з насінням, розбавити холодною водою до кімнатної температури і опустити в нього ноги на 15 хвилин, після чого почекати, поки стопи самі висохнуть. Якщо є можливість, краще проробляти цю процедуру 2 рази на день - вранці і ввечері. Одним відваром можна користуватися кілька разів. Можна також натирати гарячі стопи лляною олією, також добре допомагає.
Діабет. 2 ст. ложки насіння льону подрібнити в кавомолці, залити 0,5 л окропу і кип'ятити 5 хвилин в емальованому посуді під кришкою. Зняти з вогню і остудити, не знімаючи кришки, за цей час лушпиння осяде на дно. Відвар потрібно випити теплим за один прийом за 20-30 хвилин до сніданку. При запорах відвар корисно пити разом з лушпинням. Відвар приймати щодня протягом 2 місяців. При настанні поліпшення далі відвар приймати 2-3 рази на тиждень протягом року.
Дизентерія. 20 г насіння льону залити 0,5 л окропу, збовтувати 10 хвилин, процідити. Пити по 1/3 склянки 3-4 рази на день.
Жировик (ліпома). 2 ст.ложки лляного насіння і 6 ст.ложек молока підігріти на водяній бані, помішуючи, поки не загусне. Потім суміш нанести на складену марлю, і прикласти до жировик на ніч.
Камені в нирках. 1 ч. ложку лляного насіння залити 1 склянкою води, закип'ятити, додавши трохи лимонного соку. Пити 1-2 склянки через кожні 2 години протягом 2 днів 1 раз на 3 тижні. Курс: 2-3 місяці.
Запори. Лляне насіння розмолоти в кавомолці і приймати 1-2 ст. ложки льняної муки, запиваючи 1-2 склянками води, щоб забезпечити відповідне набухання заготовки.
Застарілий кашель у курців. 1 ч. ложку лляного насіння залити 1 склянкою води, закип'ятити, процідити. Пити замість води. Курс: 7 днів.
Коліт. 40 г лляного насіння залити 1 л холодної води, поставити на вогонь. Кип'ятити 15 хв, настояти, закутавши, 1 годину Процідити. Приймати по 0,5 склянки через 2 години 6-8 разів на день гарячим. Результат досягається через 2-3 тижні.
Коліт з запорами і атонією кишечника. 1 ч. ложку насіння льону залити 1 склянкою окропу, настоювати 3 години. Випивати все і з'їдати насіння 1-2 рази на день.
Лімфостаз. 2 ст. ложки лляного насіння проварити протягом 5 хвилин в 1 л води, настояти 3 години, процідити, додати сік одного лимона і пити по півсклянки 3-4 рази на день.
Міома матки. 1 частина стовчених насіння на 30 частин киплячої води (або 2 ч. ложки насіння залити 1 склянкою окропу), збовтувати 15 хвилин, потім процідити через щільну матерію. Пити по. кавовій чашці 3 рази на день. Курс: 15 днів.
Набряки ніг. Прокип'ятити 4 ст. ложки лляного насіння в 1 л води протягом 10-15 хвилин, потім каструлю укутати і настояти 1 год. Приймати настій гарячим по чверті склянки з інтервалом 2 години 6 разів на день.
Очищення організму від солей, токсинів і радионуклеидов. 1 склянка (200 г) насіння льону залити 3-ма літрами холодної джерельної води, довести до кипіння і поставити на водяну баню на 2 години на повільний вогонь. З готового відвару прибрати насіння льону. Пити три дні по 1 літру на день. Потім зробити новий розчин. Курс - 18 днів.
Підвищений рівень холестерину. 3 ст. ложки потовчених насіння льону залити 1 склянкою будь-якого рослинного масла. Поставити посудину на водяну баню (на дуже маленький вогонь) на 3 години. Коли масло охолоне, процідити в посуд темного скла, зберігати в прохолодному місці. Приймати по 1 ст. ложці 3 рази на день за годину до їди або через годину після їжі. Курс - 2 тижні.
Підошовні бородавки тривалий час регулярно змащують лляною олією.
Псоріаз. Щодня вранці і ввечері приймати всередину по 1 ч. ложці лляної олії. Цим маслом також змащувати хворі місця.
Радикуліт. Для зняття болю прикладати у мішечку розігріті насіння льону.
Рефлюкс:
Розведіть 3 ч. ложки перемелених пил насіння льону 200 мл гарячої води і настоюйте з вечора до ранку. Пити по 0,5 склянки настою з кожним прийомом їжі.
3 ч. ложки цільних насіння льону заварити 200 мл окропу, настояти 2 години. Один ковток отриманого "кіселька" до і після їжі попередить печію. Залишки випийте перед сном. Напій багатий ненасиченими жирними кислотами Омега-3, корисними при атеросклерозі.
Спайки. 2 ст. ложки насіння льону загорнути в марлю і опустити в киплячу воду. Покіпятіть 2-3 хвилини і остудити в цій же воді до температури тіла. Злегка віджати і ложкою розподілити насіння на хворій ділянці тіла. Таких процедур потрібно виконувати по 7 протягом кожного місяця, до лікування.
Тромбофлебіт. Взяти насіння льону таку кількість, щоб зварити стільки каші, скільки потрібно щоб покрити їм хворе місце. Насіння не мити! Налити води, як для густої каші, і, довівши до кипіння, варити на дуже малому вогні, помішуючи, хвилин 20-25. Повинна наваритися густий слиз. Потім, давши цій каші охолонути рівно настільки, щоб не зробити опік, накласти її на хворе місце і швидко, щоб не дати його охолонути, зробити дуже теплий компрес, укутавши ногу, тому що насіння має якомога довше залишатися теплим. Цей компрес потрібно тримати не менше 15 годин. Потім ногу ретельно вимити і одягнути теплий панчіх. Таких процедур потрібно зробити 10-15. Зварену кашу можна використовувати до 3-х разів, щоразу підливаючи води перед тим, як підігріти).
Трофічні виразки. 100 г насіння льону залити 3 л води, довести до кипіння і томити на тихому вогні 1,5 години. З клейонки зшити чобіток, налити в нього теплий відвар, одягнути чобіток на ногу і тримати скільки зможе хворий. Потім витерти ногу чистою бавовняною тканиною і натерти свіжою кропивою. Також корисно приймати всередину настій насіння льону і є підсмажені насіння, як насіння.
Ентероколіт. Рідка каша з насіння льону усуне спазми і запалення кишки. Подрібнити 3 ч. ложки насіння льону і залити їх склянкою гарячої води або молока, настояти 10 хвилин. У кашу можна додати 0,5 ч. ложки меду. Кашу з'їсти за день в 3 прийоми за 15 хвилин до їжі